З 10 жовтня змінюються рахунки для зарахувань до державного та місцевих бюджетів.

Голованівське управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області повідомляє, що Державною казначейською службою України на виконання пункту 3 Простанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) В Україні” здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку-не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01жовтня 2019 року.

Таким чином, починаючи з 01 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

Реквізити нових рахунків розміщено на вебпорталах територіальних органів ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» та можливо отримати в Голованівському управлінні ГУ ДФС у Кіровоградській області за адресою: смт. Голованівськ вул. Паркова,11 каб.10