Про особливості заповнення окремих розділів звітності приватних агентств зайнятості

Як було зазначено раніше з 23.07.2019 набув чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851, яким затверджено форму звітності № 1-ПА (квартальна) “Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні”.

Вказана форма звітності, серед іншого, передбачає розподіл кількості працевлаштованих громадян за місцем проживання на осіб з міських поселень та сільської місцевості.

Згідно інформації Державної служби статистики України міськими поселеннями є населені пункти, що затверджені законодавчими актами як міста та селища міського типу. Всі інші населені пункти - сільські.