Про подання звітності щодо філій приватних агентств зайнятості

Як було зазначено наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2019 № 851, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 02.07.2019 за № 717/33688, затверджено порядок подання форми звітності № 1-ПА. Пунктом 1 розділу I цього Порядку визначено, що у разі наявності у суб’єкта господарювання (приватного агентства зайнятості) філій, представництв, відділень, інших відокремлених підрозділів, форма звітності подається тільки суб’єктом господарювання за результатами здійснення діяльності усіх його підрозділів.

Таким чином приватні агентства зайнятості, які надають посередницькі послуги на території Кіровоградської області через мережу філій, мають звітувати тільки за місцем знаходження головної установи агентства зайнятості. В той же час, агентства, які зареєстровані в нашій області, але мають філії в інших областях (містах), мають звітувати в повному обсязі тільки до відповідного центру зайнятості Кіровоградської області.