Підприємства Кіровоградщини потребують близько 15 лаборантів

Сьогодні, підприємства області потребують 14 лаборантів. Це такі посади: лаборант спектрального аналізу, лаборант хімічного аналізу, інженер-лаборант, технік-лаборант, технік-лаборант (хімічні та фізичні дослідження) та ін.

Своїм працівникам медичні заклади Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» 4173 грн. до 10 101 гривень.

Найбільше лаборантів потребують підприємства Кропивницького – 7 вакансій, 2 лаборанти потрібні в Олександрійському районі, по 1 вакансії у Благовіщенському, Маловисківському, Новгородківському, Новоукраїнському та Світловодському районах Кіровоградщини.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кіровоградський обласний центр зайнятості