На Кіровоградщині є вакантними понад 20 вакансій для держслужбовців

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у спеціалістах державної служби.

Роботодавці області потребують 24 спеціалістів державної служби (місцевого самоврядування) різних рангів та рівнів посад. Зокрема, їх готові взяти на роботу Фінансове управління Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області, Знам'янська райдержадміністрація, Управління соціального захисту населення Добровеличківської районної державної адміністрації, Управління містобудування та архітектури міської ради міста Кропивницького та ін.

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від «мінімалки» (4173 грн.) до 7493 гривень.

Наприклад, Управління соціального захисту населення Петрівської районної державної адміністрації пропонує спеціалісту державної служби (місцевого самоврядування) 5 100 гривень на місяць. У той же час, Фінансове управління Олександрійської районної державної адміністрації Кіровоградської області запрошує спеціаліста державної служби (місцеве самоврядування) з оплатою праці 4 900 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до посади, стажу роботи, категорією посади державною служби та необхідним рівнем освіти.

Актуальними є вакансії для держслужбовців у Добровеличківському (4 вакансії), Долинському (1 вакансія), Знам’янському(1 вакансія), Кіровоградському (10 вакансій), Маловисківському (1 вакансія), Олександрійському (1 вакансія) та Петрівському (6 вакансій) районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості