Увага, шахраї !

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє про те, що зафіксовано неодноразові випадки висування незаконних вимог до суб’єктів господарювання Благовіщенського, Вільшанського району Кіровоградської області з використанням засобів телефонного зв’язку. Невідомі особи просять передзвонити Благовіщенської ДПІ Кожухівській Н.І., Вільшанської ДПІ Сокол В.П. та перерахувати кошти на картку.

Просимо бути обережними та у разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог слід одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-44.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області