З початку року на Кіровоградщині працевлаштовано понад 5000 молоді

Третина безробітних Кіровоградщини – молодь

Надання послуг особам з числа молоді

Протягом січня-серпня 2019 року статус безробітного мали 9557 осіб з числа молоді (32,7% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю отримували 7,3 тис. молодих осіб.

Серед безробітних у віці до 35 років, 83,2% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. Решта громадян з різних причин не була зайнята більше 1 року або відносилась до випускників навчальних закладів різних типів, що не мали професійного досвіду.

Протягом січня-серпня 2019 року кількість випускників, що отримували послуги державної служби зайнятості становила 188 осіб (у т.ч 146 випускників вищих навчальних закладів та 42 випускника професійно-технічних навчальних закладів).

Серед випускників ВНЗ 27,4% навчалися у галузі соціальних наук, бізнесу та права.

За сприяння державної служби зайнятості у січні-серпні 2019 року знайшли роботу 5230 молодих громадян, зокрема, 44,1% з них були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Профорієнтаційними послугами у січні-серпні 2019 року було охоплено 8751 безробітний з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентності, державною службою зайнятості протягом січня-серпня 2019 року здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1203 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено    1695 осіб з числа молоді (23,1% загальної кількості залучених безробітних).                  Станом на 1 вересня 2019 року кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила 3173 особи, що на 799 осіб (20,1%) менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 2096 осіб, що на 282 особи (11,9%) менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості