У Кіровоградському обласному відділенні Ощадбанку відкрито близько 50 вакансій

ПАТ «Державний ощадний банк України» – одна з найбільших фінансово-банківських установ в Україні, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком. Банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку послуг, збільшенні присутності на ринку банківських продуктів та послуг.

Служба зайнятості співпрацює з ПАТ «Державний ощадний банк України» щодо добору необхідних кадрів. Сьогодні підприємство потребує 49 фахівців. Серед вакансій: керуючий відділенням, начальник відділу, заступник начальника відділу, завідувач сектору, менеджер, інженер, економіст, бухгалтер, контролер-касир, фахівець, робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Заробітна плата від 5,5 до 24,7 тис. грн.

Вільними є вакансії у представництвах ПАТ «Державний ощадний банк України» у Кропивницькому, Світловодському та Петрівському районах Кіровоградської області.

Якщо вас зацікавили зазначені вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості.

Кіровоградський обласний центр зайнятості