Фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Обирай життя!»

З метою профілактики поширення наркоманії та пропаганди здорового способу життя серед учнів ПТУ № 38 04 жовтня 2019 року фахівці Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели акцію «Обирай життя!».

Особливо важливу участь в акції взяли учні 11 КК групи. Вони з відповідальністю та великою цікавістю віднеслися до даного заходу. Звучало багато запитань та відповідей по даній темі.

Страшне слово «наркотики», на жаль, настільки щільно увійшло в наше життя, що практично кожна дитина, підліток має ризик бути втягнутим в цю смертельну гру.

В ході акції було розповсюджено буклети та листівки з питань профілактики поширення наркоманії та популяризації здорового способу життя.