фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для учнів Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі 08 жовтня 2019 року фахівцями Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено заходи для учнів Новосільської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка .

В заході прийняли участь: начальник СКЗ Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції – Папушой В.А., провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Копієвська О.А.., провідний інспектор Голованівського РВ ДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., психолог інклюзивно-ресурсного центру Рокочук А.С.,заступник директора з виховної роботи Голованівського ліцею ім.Т.Г.Шевченка Коротюк О.І., провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Лісніченко Н.І., а також фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лабенко О.В.

В ході заходу профілактичних бесід було охоплено 6-9 класи. З учнями школи проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, працівник поліції розповіла про «Попередження насильства та жорстокого поводження серед неповнолітніх», представник служби у справах дітей розповіла учням про «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела з школярами бесіду з елементами тренінгу «Протидія дискримінації», фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційно-профілактичну бесіду для учнів на тему: «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе від цькування.

Діти були вражені,задавали запитання та приймали активну участь у обговорені даних питань.

Також директору філії було надано буклети, листівки, плакати відповідної тематики для поширення серед вчителів та учнів та для подальшого використання в роботі.