Реалізація промислової продукції підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2019 року

Підприємствами Кіровоградської області у січні–серпні 2019р. реалізовано промислової продукції на суму 21,3 млрд.грн, з неї продукції переробної промисловості – на 15,7 млрд.грн (73,7%). Частка промислової продукції, реалізованої за межі України, становила 20,8%.

У загальному обсязі реалізованої промислової продукції питома вага обсягу реалізованих харчових продуктів та напоїв становила 34,9% на суму
7,4 млрд.грн, з них найбільше – олії та тваринних жирів – на 3,9 млрд.грн, м’яса та м’ясних продуктів – на 0,9 млрд.грн.

Підприємствами з постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря реалізовано продукції на суму 3,9 млрд.грн або 18,2% загальнообласного обсягу.