Проведено акцію на тему: «Візьміть дитину у родину»

Сьогодні 11 жовтня 2019 року Голованівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості фахівцями центру було проведен акцію на тему: «Візьміть дитину у родину», де учасників заходу було більш детально ознайомлено з різними формами виховання: усиновлення, опіка/піклування, прийомні сім’ї, ДБСТ).

В ході заходу взяло участь 16 осіб з різних населених пунктів Голованівського району. Учасники заходу задавали багато запитань стосовно вимог створення прийомних, патронатних сімей та будинків сімейного типу

Фахівці центру донесли до відома учасникам акції про те що усиновити дитину-сироту, полюбити, виховати і виростити як рідну — цей надзвичайно важливий крок щороку в Україні роблять близько двох тисяч сімей. Саме вони вселяють в дитячі душі і серця віру, надію та любов, роблять дитинство світлим і радісним.

Усім учасникам акції було роздано буклети та листівки з питань створення прийомних та патронатних сімей.

Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.