Доступ до публічної інформації: з якими питаннями зверталися до центрів зайнятості Кіровоградщини громадяни?

Щодо задоволення запитів на інформацію

по Кіровоградській обласній службі зайнятості

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності, обласним, міськрайонними центрами зайнятості та філіями Кіровоградського обласного центру зайнятості здійснюється розгляд документів, що надійшли з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Зокрема, упродовж січня-вересня 2019 року до обласної служби зайнятості надійшло 16 запитів. Запитувачів, які звернулися, цікавила інформація, зокрема, щодо реєстрації в службі зайнятості, чисельності громадян, які перебувають на обліку в обласній службі зайнятості, а також про заплановане вивільнення працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці.

Усі отримані запити розглянуті, вдповіді на них надано запитувачам згідно з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Відділ організаційної роботи та архівної справи Кіровградського обласного центру зайнятості