На Кіровоградщині потрібні близько 30 працівників для виправних установ

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині не вистачає працівників для виправних установ області.

Так, Державна установа «Кропивницька виправна колонія (№6)» потребує 21 інспектора. Відкритими є 20 вакансій для молодших інспекторів відділу нагляду і безпеки. Обов’язки: стежити за дотриманням засудженими встановлених правил поведінки та встановленого розпорядку дня, не допускати контакту засуджених зі сторонніми особами; працювати за графіком доба через дві. Що ж до вимог, претенденти повинні мати повну загальну середня освіту та бути придатними до військової служби. Також є вакантною одна посада молодшого інспектора відділу охорони. Завдання: несення караульної служби на посту охороняємої території; працювати добу через дві, початок робочого дня о 7:30. Вимоги є аналогічними до вимог молодшого інспектора відділу нагляду і безпеки. Вакантною є і посада молодшого інспектора-кінолога відділу охорони. Обов’язки: перевіряти зі службовою собакою стан зовнішньої забороненої зони, що прилягає до об'єкту, оглядати транспортні засоби та застосовувати службового собаку для огляду вантажів, перевіряти стан контрольної смуги у внутрішній забороненій зоні, здійснювати належне утримання та догляд за службовим собакою. Працювати за графіком доба через дві. Початок робочого дня о 7:30. Придатність до військової служби. Спецпідготовка у сфері кінології (дресирування службових собак). Розмір заробітної плати за усіма 22 вакансіями – 6500 грн.

Крім того, вакантними є 6 вакансій інспекторів (пенітенціарна система) у Державній установі «Петрівська виправна колонія (№49)» Обов’язки: нагляд за дотриманням порядку в бараках та на території виправної колонії, недопускання та усунення конфліктів між засудженими або ж охорона території виправної колонії. У випадку загрози нападу бути готовим до оборони об’єкту. ). Розмір заробітної плати за усіма 22 вакансіями – 6000 грн.

Також потрібен 1 інспектор (пенітенціарна система) до Державної установи «Устинівський виправний центр (№ 37)». Серед вимог до претендента: вік від 18 років, вища освіта та відсутність судимостей. Роботодавець гарантує забезпечення форменим одягом, соціальне забезпечення згідно чинного законодавства та безоплатне навчання у вищих навчальних закладах. Позмінний графік роботи. Розмір заробітної плати – 6500 грн.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Петрівської та Устинівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кіровоградський обласний центр зайнятості