На Кіровоградщині є вакансії у військових частинах та військкоматах Під захистом Покрови: на Кіровоградщині вакантні понад 30 військових посад

За інформацією обласного центру зайнятості, у військових комісаріатах та військових частинах Кіровоградщини є потреба у представниках різних професій.

Зокрема, військова частина А1469, що знаходиться у військовому містечку «Канатове», потребує електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування. Розмір заробітної плати – 4 880 грн.

Військовій частині А1201 (62-й арсенал), що знаходиться у с. Богданівка Знам'янського району, потрібен такелажник. Розмір заробітної плати – 6000 грн + доплата за шкідливі умови праці.

Долинський районний військовий комісаріат пропонує роботу психологові, з оплатою праці 4 173 грн.

У військовій частині А0981 (селище Лісове, Олександрівський район) відкрито 28 вакансій. Зокрема, потрібні 2 економісти з матеріально-технічного забезпечення (з/п – 5426 грн), 2 слюсаря-ремонтника (з/п – 5000 грн), 2 слюсаря з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка) (з/п – 4896 грн), 2 слюсаря з ремонту та обслуговування систем вентиляції та кондиціювання (з/п – 4896 грн), 7241(51), 2 електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування (з/п – 4880 грн), 2 водія автотранспортних засобів (з/п – 4880 грн), 4 комплектувальника виробів та інструменту (з/п – 4700 грн), 2 електрозварника ручного зварювання (з/п – 4534 грн), 2 слюсаря з механоскладальних робіт (з/п – 4534 грн), 2 рамника (з/п – 4534 грн), 2 столяра (з/п – 4534 грн), 4 вантажники (з/п – 4200 грн).

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, або ж Ви бажаєте більш детально дізнатися про завдання та обов’язки і вимоги до претендентів, звертайтеся до Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, Знам’янської міськрайонної та Олександрівської і Долинської районних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Кіровоградський обласний центр зайнятості