В Голованівську безробітні дізнавалися про переваги військової служби за контрактом

Днями в приміщенні Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості відбувся черговий профорієнтаційний захід спільно з представником Голованівського районного військкомату – заступником військового комісара Ігорем Настасієнко.

Метою семінару для безробітних з орієнтації на службу в Збройних Силах України було інформування безробітних щодо можливостей вирішення проблем зайнятості шляхом укладання контракту. Присутні детально ознайомились з алгоритмом укладання контракту, особливостями проходження військової служби за контрактом, термінами проходження служби та умовами матеріального забезпечення військовослужбовців-контрактників, переліком пільг та змінами в законодавстві, що стосуються військовослужбовців та членів їх сімей.

Особлива увага приділялась питанням соціального захисту військовослужбовців. «Держава гарантує військовослужбовцям вихід на пенсію на пільгових умовах, надання житла на час проходження військової служби та можливість отримання житла, право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах, лікування та оздоровлення», – розповів І. Настасієнко.

Наприкінці семінару усіх, хто зацікавився пропозицією долучитися до лав ЗСУ, було запрошено на детальну співбесіду до Голованівського районного військкомату.

Неля Лісніченко, провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості