На ринку праці Кіровоградщини найбільша конкуренція серед кваліфікованих робітників сільського господарства

Станом на 16 жовтня 2019 року кількість вакансій у базі даних центрів зайнятості області становила 2442 одиниць.

У середньому на одну вакансію претендувало 4 особи: серед кваліфікованих робітників з інструментом на одну вакансію претендувала 1 особа, серед робітників з обслуговування технологічного устаткування – 2 особи, серед фахівців – 4 особи, працівників торгівлі та сфери послуг – 7 осіб, серед технічних службовців – 8 осіб, серед кваліфікованих робітників сільського господарства – 13 осіб.

Станом на 01 жовтня 2019 року отримували допомогу по безробіттю майже 7,3 тис. осіб.

За останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, рівень безробіття населення віком 15-70 років, визначений за методологією Міжнародної організації праці у Кіровоградській області, зменшився з 11,8% (січень-червень 2018 року) до 11,2% (січень-червень 2019 року) робочої сили.

Відділ статистики та прогнозування Кіровоградського обласного центру зайнятості