Проведено профілактичні бесіди для учнів Межиричківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка .

Відповідно до плану роботи та графіку виїздів Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  17 жовтня 2019 року було здійснено виїзд та проведено профілактичні бесіди для учнів Межиричківської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка .

В заході прийняли участь:начальник СКЗ Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції – Папушой В.А., провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністраціїКопієвська О.А.., провідний інспектор Голованівського РВ ДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., психолог інклюзивно-ресурсного центру Рокочук А.С., провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Лісніченко Н.І., а також директор та фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Довга О.В. та Лабенко О.В.

В ході заходу профілактичних бесід було охоплено учнів 5-9 та 11 класів .Було проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, працівник поліції провела бесіду на тему «Шкідливі звички»та «Наркоманія», представник служби у справах дітей розповіла учням про «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела з школярами бесіду з елементами тренінгу «Протидія дискримінації»,фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційно-профілактичну бесіду для учнів на тему: «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе від цькування».

Діти приймали активну участь у обговорені даних питань.

Також учням було надано буклети, листівки відповідної тематики.