З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 18 жовтня 2019 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи з учнями Троянської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка .

В заході прийняли участь: провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Копієвська О.А.., психолог інклюзивно-ресурсного центру Рокочук А.С., медичний працівник Король К.В., директор та фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Довга О.В., Швець С.В. та Лабенко О.В.

В ході заходу було охоплено учнів 5-9 та 11 класів. Було проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, медична сестра провела бесіду з учнями 11 класу на тему: «Запобігання хвороб, які передаються статевим шляхом», представник служби у справах дітей розповіла учням 5-9 класів про «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела з школярами бесіду з елементами тренінгу «Протидія дискримінації»,фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели інформаційно-профілактичну бесіду на тему: «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе від цькування», «Права та обов’язки дітей», «Насильство».

Діти приймали активну участь у обговорені даних питань.

Також учням було надано буклети, листівки відповідної тематики.