Було здійснено виїзд та проведено профілактичні бесіди для учнів Перегонівського ліцею

Відповідно до плану роботи та графіку виїздів Голованівського районногоцентру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 22 жовтня 2019 року було здійснено виїзд та проведено профілактичні бесіди для учнів Перегонівського ліцею.

В заході прийняли участь:старшийдільничий офіцер поліції сектору провенціїГолованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області Синяк С.А., провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністраціїКопієвськаО.А..,державний соціальний інспектор сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення Нечитилюк І.С., провідний інспектор Голованівського РВ ДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., психолог інклюзивно-ресурсного центру Рокочук А.С., держслужбовець відділення комплектування Голованівського РВК Пилипенко О.Д., а також директор та фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Довга О.В., Швець С.В. таЛабенко О.В.

В ході заходу профілактичних бесід було охоплено учнів 5-9 та 11 класів.Було проведено інформаційно-профілактичні бесідирізної тематики. Так, Синяк С.А,Музика П.М таПилипенко О.Д.провели бесіди для учнів 7-9 та 11класів на тему «Шкідливі звички»та «Наркоманія», агітація щодо вступу до військових вищих навчальних закладів, «Безпечне користування електроприладами», Копієвська О.А., Рокочук А.Ста Лабенко О.В.провели з учнями 5-6класів бесіди з елементамитренінгу на тему: «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж»,«Протидія дискримінації»,: «Обирай здоровий спосіб життя», «Булінг: як захистити себе відцькування» та «Насильство».

Діти приймали активну участь у обговорені даних питань.

Також центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціалістом служби у справах дітей та працівником управління соціального захисту населення було здійснено візити у сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території с.Перегонівка.В ході роботиздійснено вибіркову перевірку цільового використання коштів при народженні дитини відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року №1751 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми», здійснено перевірку умов проживання сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,батькам було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проводилися бесіди щодо попередження про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків та ухиляння від їх виконання, вчинення насильства та жорстокого поводження щодо своїх малолітніх та неповнолітніх дітей.