Інформаційно-профілактичні бесіди для учнів Голованівського ПТУ №38

Відповідно до плану роботи та графіку виїздів Голованівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді                        24 жовтня 2019 року було проведено інформаційно-профілактичні бесіди для учнів Голованівського ПТУ №38.

В заході прийняли участь: офіцер поліції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області Прядун А.В., провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Копієвська О.А.., провідний інспектор Голованівського РВ ДСНС України в Кіровоградській області старший лейтенант служби цивільного захисту Музика П.М., психолог інклюзивно-ресурсного центру Рокочук А.С., держслужбовець відділення комплектування Голованівського РВК Пилипенко О.Д., провідний фахівець з питань зайнятості Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Лісніченко Н.І., лікар-гінеколог Голованівської центральної районної лікарні Мельник О.В., а також фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лабенко О.В.

В ході заходу профілактичних бесід було охоплено 76 учнів .Було проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, Прядун А.В., Пилипенко О.Д та Музика П.М. провели бесіду на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність» , «Наркоманія», агітація щодо вступу до військових вищих навчальних закладів, «Безпечне користування електроприладами»,  представник служби у справах дітей розповіла учням про «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела бесіду з елементами тренінгу «Протидія дискримінації», фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційно-профілактичну бесіду для учнів на тему: « Здоровий спосіб життя», «Булінг»., лікар-гінеколог провела бесіду з дівчатами на тему: «Інфекційні венеричні захворювання, які передаються статевим шляхом».

Також учням було надано буклети, листівки відповідної тематики.