Фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи з учнями Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка

З метою профілактики негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі та пропаганди здорового способу життя 06 листопада 2019 року фахівцями районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено заходи з учнями Клинівської філії Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка .

В заході прийняли участь: начальник та провідний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Карабенюк Т.Л.та Копієвська О.А.., психолог інклюзивно-ресурсного центру Безносюк О.В., фахівець із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лабенко О.В.,дільничий офіцер поліції Голованівського ВП ГУНП в Кіровоградській області Прядун А.В.,заступник начальника відділу надання соціальних послуг Голованівської районної філії Кіровоградського центру зайнятості Слободянюк І.В., держслужбовець відділення комплектування Голованівського РВК Пилипенко О.Д.

В ході заходу було охоплено учнів1-3, 5-9 та 11 класів. Було проведено інформаційно-профілактичні бесіди різної тематики. Так, Прядун А.В.,Пилипенко О.Д провели бесіду на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність» , «Наркоманія», агітація щодо вступу до військових вищих навчальних закладів,  представник служби у справах дітей розповіла учням про «Основні правила безпеки в інтернеті та соціальних мереж», психолог інклюзивно-ресурсного центру провела бесіду з елементами тренінгу «Протидія дискримінації»,фахівець районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провела інформаційно-профілактичну бесіду для учнів на тему: « Здоровий спосіб життя», «Булінг».Діти приймали активну участь у обговорені даних питань.

Також учням було надано буклети, листівки відповідної тематики.