Міжнародний День відмови від паління

21 листопада 2019 року в ПТУ №38 фахівцями центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено захід присвячений Міжнародному Дню відмови від паління. День відмови від паління, що відзначається щорічно в третій четвер листопада, був встановлений Американським онкологічним товариством (American Cancer Society) в 1977 році.

Фахівці залучали всіх присутніх до акції, обмінювали цигарку на цукерку, роздали листівки з цікавою та приголомшливою інформацією про паління, а також, в рамках Міжнародного дня відмови від паління, в стінах ПТУ відбулася лекція-дискусія «Електронні сигарети і кальян: міфи та реальність». 

Мета заходу – сприяти зниженню поширення тютюнової залежності, профілактика тютюнопаління та інформування суспільства про згубний  вплив тютюну на здоров’я.

В Україні курять 40% громадян, старших за 15 років. Це близько 19 млн осіб. Із них 34% - завзяті курці. Щороку в нашій країні помирають від наслідків куріння близько 100 тис. людей. Ті, хто почав палити до 15 років, уп’ятеро частіше помирають від раку легенів.

Відмовляючись від цієї звички, ви даруєте собі здорове тіло, краще життя, високу самооцінку.

 Дихайте вільно та будьте здорові!

Збільшити шрифт
A- A A+