Карта вакансій до Ваших послуг!

Карта вакансій до Ваших послуг!

На допомогу шукачам роботи Голованівська служба зайнятості в жовтні 2019 року запровадила у своїй роботі інноваційну розробку, створивши на Google maps Карту вакансій Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, де відображені вакансії для усіх верств населення.

Перевагою такого сервісу є доступність, швидкість та впевненість у тому, що роботодавець надійний. До того ж скористатись сервісом можна безкоштовно.

Для зручності пошуку роботи в он-лайн режимі в мережу «залита» інформація про посаду, завдання, обов’язки та заробітну плату.

Ця мапа, розроблена для зручності надання послуг незайнятим трудовою діяльність громадянам, надасть можливість дистанційно за допомогою гаджетів чи персонального комп’ютера здійснювати пошук актуальних вакансій у Голованівському районі, за посадою та заробітною платою.

Окрім того, шукач роботи зможе отримати контакти спеціаліста, який проконсультує щодо працевлаштування за обраною вакансією!

Запрошуємо до пошуку вакансій за посиланням: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1vJEHL_KkqWRPhcXujSoJGp50eDuQV2Il&ll=48.46661044901436%2C30.465313729313152&z=12

   Підписуйтесь на сторінку Кіровоградського обласного центру зайнятості у Facebook https://www.facebook.com/kocz.gov.ua/, де постійно з’являється інформація про вакансії.

Збільшити шрифт
A- A A+