Розгляд важливих питань розвитку району, підсумки роботи та затвердження плану Громадської ради при райдержадміністрації на 2018 рік

15 грудня 2017 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участі членів ради, та першого заступника голови райдержадміністрації М. Копієвського.
По питанню «Децентралізація: стан справ та перспективи розвитку району». проінформувала  начальник відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Белінська. Відповіді на запитання членів громадської ради стосовно проблемних питань добровільного об’єднання територіальних громад та перспективи об’єднання у районі  надавав перший заступник голови райдержадміністрації М. Копієвський.
Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості та інфраструктури  райдержадміністрації Артвіх І.О., представила присутнім проект програми соціального та економічного розвитку Голованівського району на 2018 рік.
Метою економічного і соціального розвитку Голованівського району на 2018 рік є підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості району, поліпшення матеріального добробуту населення.
Цілі та завдання на 2018 рік:
-дотримання на рівні району законодавства про працю, Бюджетного кодексу, Законів України;
-забезпечення збалансованого бюджету на всіх стадіях бюджетного процесу;
-продовження робіт із запровадження механізму середньострокового бюджетного прогнозування згідно з вимогами чинного бюджетного законодавства України;
-продовження робіт з підвищення інвестиційної привабливості, подальшого розвитку виробництва та підприємницької діяльності, скорочення неофіційного сектору економіки, пошуку альтернативних джерел наповнення бюджету;
-забезпечення функціонування соціальної та гуманітарної сфери на рівні державних стандартів;
-проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, які споживаються бюджетними установами і організаціями, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків; встановлення лімітів споживання енергоресурсів бюджетними установами організацій, виходячи з обсягів призначень, затверджених розпорядниками бюджетних коштів.
Громадською радою при райдержадміністрації було затверджено звіт роботи за 2017 рік та план роботи на 2018 рік. Обговорено орієнтовний  план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік.