Засідання громадської ради при районній державній адміністрації

14 серпня 2017 року відбулося чергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації на якому було обговорено питання «Про відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» з яким їх познайомив зберігач фондів музею історії Голованівського району Непотенко О.О.
Питання національно – патріотичного виховання молоді  закладамиосвіти та культури району висвітлили начальник відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації Піщик Т.В. та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Гонтюк Н.Б. Вони повідомили, що національно-патріотичне виховання дітей та молоді на кращих зразках історії рідного народу, його досвіду, традицій, освіти й культури, вищих християнських ідеалів, є сьогодні головним пріоритетом роботи закладів освіти та культури. Постійно проводяться заходи з національно - патріотичного виховання та заходи по вихованню шанобливого ставлення до державних символів, культури, історії, мови, звичаїв і традицій українського народу.
На реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання в районі було створено координаційну раду з національно – патріотичного виховання дітей та молоді,  рішенням сесії районної ради від 21 липня 2017 року № 191 було затверджено Районну цільову програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.
  Головний спеціаліст відділу праці і соціально - трудових відносин управління соціального захисту населення Голованівської райдержадміністрації Навка Г.Г. доповіла присутнім про виконання колективних договорів на підприємствах в установах та організаціях району та роботу, яку проводить управління соціального захисту населення райдержадміністрації з метою активізації колективно-договірної роботи. В районі зареєстровано 134 діючих колективних договори та доповнень до них. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом 2017 року зареєстровано  ще 23 колективних договори, зміни та доповнення до них.
Завідувач сектору запобігання і виявлення корупції, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Плахотнюк А.М. розповів членам громадської ради, як виконується районна комплексна програма профілактики злочинності на 2016-2020 роки, що проведено комплекс організаційно-правових заходів, спрямованих на організаційне забезпечення програми профілактики злочинності, охорону конституційних прав громадян, захист життя, здоров’я, честі і гідності людини та її майна від злочинних посягань, усунення причин і умов, що сприяють втягуванню молоді та підлітків у протиправну діяльність, запобіганню та протидії поширенню наркоманії, пияцтву та алкоголізму, охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху, профілактику протидії корупції.
Перший заступник – начальника слідчого відділу Голованівського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області Руденко О. А. доповів про оперативний стан на території району за 6 місяців 2017 року в порівнянні з 2016 роком.
Голова громадської ради Гаврищук Є.Л. та члени громадської ради при райдержадміністрації вирішили рекомендувати органам місцевого самоврядування прийняти рішення про створення громадських формувань з охорони публічного порядку.
  Члени громадської ради розглянули заяву Ткачук В.Л. про припинення членства у Громадській раді за власним бажанням та подані документи про введення до складу Громадської ради Кравченко Л.П., голову Голованівської районної організації інвалідів Кіровоградської обласної організації інвалідів “Союз організацій інвалідів України” та одноголосно проголосували за дане рішення.
 За ініціативи голови громадської ради Гаврищук Є.Л. було внесено зміни до плану роботи громадської ради при райдержадміністрації на  2017 рік.