16 травня 2017 року відбулося засідання громадської ради при районній державній адміністрації. На засідання були запрошені: заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П., головний лікар комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Фоменко М. П., начальник управління соціального  захисту населеннярайдержадміністрації  Дудник А. А.,  в.о. начальника відділу Дежгеокадастру в Голованівському районі головного управлінняДержгеокадастру в Кіровоградській області Рибак І.Ф.  та Межирічківський сільський голова Бабій В.П.
Медична реформа та створення госпітальних округів - перше питання порядку денного громадської ради. Головний лікар комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Фоменко М. П. розповіла про головну мету реформи системи охорони здоров’я, якою є наближення якісної медичної допомоги до кожної сім’ї та людини за місцем її проживання; про створення госпітальних округів, які будуть функціональними об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщеними на відповідній території, що забезпечуватимуть надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території.
Заступник голови районної державної адміністрації Бугаєнко О.П., повідомила, що одним з основних завдань на даному етапі є покращення матеріально-технічної бази  медичних закладів району. У 2016 році з державного бюджету було виділено 2.4 млн.грн., які  використано на проведення ремонтних робіт та  придбання сучасного медичного обладнання для медичних закладів. Плануються значні кошти на розвиток медичної галузі в районі і в поточному році.
Голова громадської ради Гаврищук Є.Л та члени  ради цікавилася роботою фельдшерсько – акушерських пунктів,  підготовкою медичних кадрів та програмою «Доступні ліки».
По другому питанню «Соціальний захист вразливих верств населення у Голованівському районі» доповідала начальник управління соціального  захисту населення райдержадміністрації  Дудник А. А., яка повідомила, що на обліку в управлінні соціального захисту населення перебувають 7778 осіб, які мають право на пільги згідно з чинним законодавством, з них 240 осіб – учасники АТО.
У 2017 році виплачено одноразову грошову допомогу 946 ветеранам війни на суму 959700 грн.
До відзначення 31-ї роковини Чорнобильської катастрофи виплачено матеріальну допомогу на лікування 11 громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 10000 грн. Дітям, батьки яких постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відповідно до «Програми соціального захисту малозабезпечених верств населення, інвалідів, ветеранів війни, праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи Голованівського району на 2016-2020 роки» вручили подарункові набори на загальну суму 5000 грн. Відповідно до програми передбачено кошти на санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2 в сумі 22000 грн.
На придбання санаторно – курортних путівок для оздоровлення учасників АТО на 2017 рік  обласним бюджетом передбачено 43050 грн., відповідно до програми «Оздоровлення учасників АТО» передбачено 65000 грн.
Членів громадської ради цікавили питання порядку надання та отримання субсидій,    а саме повідомлення громадян про надання чи відмову в отриманні субсидій. Антоніна Анатоліївна роз’яснила, що управління соціального захисту населення надає письмові повідомлення, які доставляють громадянам уповноважені сільських та селищних рад.
Громадська рада при районній державній адміністрації рекомендувала управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації постійно проводити інфрмаційно – роз’яснювальну роботу про зміст і види соціальних послуг.
Активним було обговорення питання стану та проблем розвитку земельних відносин у Голованівському районі, цікавилися члени ради, чи є проблеми з отриманням земельних ділянок учасниками АТО. Рибак І.Ф., в.о. начальника відділу Дежгеокадастру в Голованівському районі головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області надав присутнім детальну інформацію та повідомив, що станом на 15 травня 2017 року розглянуто 253 звернення учасників АТО, з них 184 особи отримали земельні ділянки у власність.
За підсумками засідання Громадської ради при районній державній адміністрації було підготовлено відповідні рішення.
Заступник голови районної державно адміністрації Бугаєнко О.П. та голова громадської ради Гаврищук Є.Л. подякували всім виступаючим за підготовку, а членам громадської ради за активну громадянську позицію.