14 березня 2017 року відбулося засідання Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації.
 Першим питанням порядку денного засідання Громадської ради при райдержадміністрації було обрання голови, заступника та секретаря.  Відкритим голосуванням, одноголосно, було обрано головою громадської ради при Голованівській райдержадміністрації - Гаврищук Євгенію Леонідівну, голову районної організації ветеранів України, заступником – Дідоренка Івана Дмитровича, голову районної громадської організації інвалідів -  учасників бойових дій в Афганістані, секретарем  – Кучмій Тетяну Дмитрівну, заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.
Новий склад громадської ради при Голованівській райдержадміністрації затвердив Положення про громадську раду, Регламент громадської ради та узгодив орієнтовний план роботи громадської ради на 2017 рік з урахуванням пропозицій.