З 01 січня 2020 року змінюються рахунки для зарахувань коштів до державного та місцевих бюджетів

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №451-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки», в зв’язку із запровадженням Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, запровадженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 року №1203, з 01 січня 2020 року відкриваються нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів на балансі Державної казначейської служби.

Реквізити нових рахунків розміщено на вебпорталах територіальних органів ДПС в рубриці «Бюджетні рахунки», також їх можливо отримати в Голованівському управлінні ГУ ДПС у Кіровоградській області за адресою:              смт. Голованівськ вул. Паркова,11 каб.10.