Засідання Громадської ради при райдержадміністрації

24 грудня 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації за участі членів ради, заступника керівника апарату, начальника відділу організаційної роботи комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Тетяни Кучмій.

Розглянуто питання «Про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». Звітували фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділу культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації.

Крім того, члени громадської ради обговорили орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю райдержадміністрації, заслухали звіт голови громадської ради Людмили Тріщенко за 2019 рік та затвердили план роботи громадської ради при райдержадміністрації на 2020 рік.