07 лютого 2017 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації

07 лютого 2017 року  відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації.
Голова ініціативної групи Гаврищук Є.Л. представила список учасників зборів з формування нового складу громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації.
Члени ініціативної групи погодили проект порядку денного установчих зборів та уточнили дату та місце їх проведення – 21 лютого 2017 року о 10.00 у сесійній залі районної ради. Крім того,  було затверджено бюлетень для голосування за кандидатів  до складу ради. До бюлетеню увійшло 10 представників інститутів громадянського суспільства.