12 грудня 2016 року відбулося засідання Громадської ради

12 грудня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при районній державній адміністрації за участі головирайонної державної адміністрації Голімбієвського О.Д. та начальника відділу економічного розвитку, торгівлі, промисловості, та інфраструктури райдержадміністрації Артвіх І.О.
Розглядалися питання:
1. Про проект програми соціального та економічного розвитку району на 2017 рік.
2. Звіт Громадської ради при районній державній адміністрації за 2016 рік.
3. Затвердження плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2017 рік та пропозиції до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2017 рік.
4. Про створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів за участі інститутів громадянського суспільства з формування нового складу Громадської ради при Голованівській районній державній адміністрації .
5. Про Районну програму розвитку громадянського суспільства в Голованівському районі на 2016-2020 роки та Районний план заходів щодо реалізації у 2017 році Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.
За підсумками засідання Громадської ради з урахуванням зауважень та пропозицій було  підготовлено відповідні рішення.