На Кіровоградщині потрібні 11 контролерів

За інформацією обласного центру зайнятості, на Кіровоградщині є потреба у контролерах.

Роботодавці області потребують 11 працівників за професіями:

• контролер виробів, напівфабрикатів та матеріалів (1 вакансія);
  • контролер водопровідного господарства (3 вакансії);
  • контролер енергонагляду (4 вакансії);
  • контролер матеріалів, виробів та лекал(1 вакансія);
  • контролер-касир (2 вакансії).

Своїм підлеглим роботодавці Кіровоградщини готові платити від 4800 до 12540 гривень. Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до працівника, стажу та досвіду роботи кандидата на посаду, специфікою роботи підприємства та графіком роботи.

Актуальними є вакансії для контролерів у Кропивницькому (4 вакансії) та по 1 вакансії у Бобринецькому, Гайворонському, Голованівському, Добровеличківському, Знам’янському, Олександрівському і Олександрійському районах Кіровоградської області.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості