01 березня 2016 року відбулося чергове засідання Громадської ради

01 березня 2016 року  відбулося чергове засідання Громадської ради при районній державній адміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації Бугаєнко Ольги Петрівни.
На розгляд ради було винесено наступні питання:
1. Про надання медичної допомоги різним верствам населення та запровадження лікарського самоврядування в Україні.
2. Стан роботи із зверненнями громадян та доступ до публічної інформації у районній державній адміністрації
По першому питанню слухали головного лікаря комунального закладу «Голованівський центр первинної медико-санітарної допомоги Фоменко Марину Петрівну.
По другому питанню доповідали завідувач сектору юридичної роботи та  контролю райдержадміністрації Лагода Наталія Олександрівна та головний спеціаліст відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Кучмій Тетяна Дмитрівна.
Бугаєнко О.П. розповіла про стан справ у фельдшерсько-акушерських пунктах, про Побузьку філію Голованівської центральної районної лікарні на базі якої планується створити реабілітаційний центр та  відповіла на запитання членів Громадської ради.
За підсумками засідання було прийнято відповідні рішення.