Платники Голованівського управління у січні 2020 року сплатили понад 117,9 мільйони гривень податків і зборів до Зведеного бюджету

Протягом січня 2020 року Голованівським управлінням ГУ ДПС у Кіровоградській області надходження до Зведеного бюджету склали 117,9 млн. грн. податків та зборів, що на 14,0 млн. грн. більше минулорічних надходжень.

З них податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 42,7 млн. грн., що на  4,2 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року.

Податку на додану вартість до Державного бюджету зібрано 39,5 млн. грн., що на 5,3 млн. більше, ніж за січень 2019 року.

Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали 9,5 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 0,7 млн. грн.

За січень 2020 року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 19,1 млн. грн. єдиного податку, що на 3,2 млн. грн. більше, ніж за січень 2019 року.

Крім того, упродовж січня 2020 року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування становили  32,2 млн. гривень. В порівнянні з аналогічним періодом 2019 року надходження збільшились на 2,6 млн. грн.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області