Цінність родини

Працівниками центру здійснюється робота з сім’ями, де неповнолітні скоїли злочин та відбувають покарання з випробувальним терміном. Так станом на 26 лютого 2020 року здійснюються заходи спрямовані на формування та закріплення здорового способу життя з 4 неповнолітніми а також запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.
26 лютого 2020 року з метою регулювання відносин між членами сім’ї та визначення соціальних потреб даних осіб для сприяння зміцненню родинних зв’язків Голованівським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Голованівським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та підрозділом ювенальної превенції Голованівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області було організовано та проведено соціально – інформаційну роботу для досягнення мети виправлення засуджених на тему: Сім’я – це головна цінність. Родина є однією з найважливіших життєвих цінностей людини. Вона допомагає забезпечити матеріальні і духовні потреби людини. Цінності – це те, що важливо для людини, за допомогою чого вона звіряє й оцінює будь – що у своєму житті. Цінності впливають на поведінку людини і визначають її життєвий шлях. Навіть якщо не докладати жодних зусиль, цінності сформуються стихійно – під впливом життєвих обставин і оточення (батьків, друзів, фільмів і навіть реклами). Та чи не є ця сфера занадто важливою, щоб дозволяти іншим людям чи обставинам вирішувати за нас? До того ж, стихійно сформовані цінності нестійкі, людина може почуватися розгубленою, сама не знати, чого хоче. Вона легко піддається стороннім впливам і цим може скористатися хто завгодно, наприклад, вмовити її зробити щось небезпечне або вкрай вигідне для неї. У кожного є шкала цінностей. Однак існує кілька десятків цінностей, спільних для всіх людей, незалежно від того, у що вони вірять і де живуть.
Це, зокрема, дружба, любов, довіра, людяність, повага. Їх ще називають справжніми, вічними або загальнолюдськими цінностями.
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді