За два місяці 2020 року Центрами обслуговування платників Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області надано 3332 адміністративних послуг

Впродовж січня – лютого 2020 року в Центрах обслуговування платників Голованівського управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області фахівцями Благовіщенської ДПІ, Вільшанської ДПІ, Гайворонської ДПІ, Голованівської ДПІ, Добровеличківської ДПІ та Новоархангельської ДПІ надано 3332 адміністративних послуг.
Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків, яких упродовж січня - лютого 2020 року надано 1277. Надано 1043 відомості з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми та джерела виплачених доходів та утриманих податків і внесено 9 відміток до паспорта громадянина України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Крім цього зареєстровано 27 реєстраторів розрахункових операцій, 73 книги обліку розрахункових операцій та 11 розрахункових книжок.
Слід зауважити, що з 01 січня 2020 року розпочалася кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2019 року, яка передбачає подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи. Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси до Центрів обслуговування платників.
Декларування доходів та сплата податків і зборів з отриманих доходів - обов’язок кожного громадянина, від якого залежить економічний розвиток нашої держави.

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області

 

Збільшити шрифт
A- A A+