18 березня відзначають День працівника податкової та митної служби України

Враховуючи значну роль органів доходів і зборів у забезпеченні єдності і цілісності податкової та митної політики держави Указом Президента України від 11 жовтня 2013 року №554/2013 встановлено професійне свято «День працівника податкової та митної справи України», яке відзначається щорічно 18 березня.
Основними завданнями Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області є: забезпечення реалізації державної податкової політики, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства в межах повноважень, передбачених законом, контролю за надходженням до бюджетів та державних цільових фондів податків і зборів та інших платежів, державної політики з адміністрування єдиного внеску, державної політики у сфері контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, здійснення сервісного обслуговування платників податків, надання адміністративних послуг платникам податків.
Голованівським управлінням ГУ ДПС у Кіровоградській області у 2019 році забезпечено виконання доведеного індикативного показника до загального фонду державного бюджету на 96,1відс., до бюджету надійшло – 599,5 мільйонів гривень або 126,2 відс. до показника 2018 року.
До місцевих бюджетів за 2019 рік надійшло 833,7 млн грн податків і зборів, чим зумовлено виконання доведених бюджетних призначень у розмірі 104,5 відсотків. Основними джерелами наповнення місцевих бюджетів є податок на доходи фізичних осіб 500,6 млн грн, плата за землю 162,7 млн грн, єдиний податок 131,2 млн грн, податок на нерухоме майно 7,6 млн гривень.
Стратегічною метою податкової політики є створення в Україні стабільної податкової системи, яка б забезпечила достатній обсяг надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, ефективне функціонування економіки держави, справедливий підхід до оподаткування всіх категорій платників податків, а також створення умов для подальшої інтеграції України у світове співтовариство.
Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області