Іноземне інвестування економіки Кіровоградської області у 2019 році

Іноземними інвесторами в економіку Кіровоградської області у 2019р. унесено 1,4 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу), з них 95,8% – з країн Європейського Союзу.
Станом на 31 грудня 2019р. загальний обсяг прямих інвестицій, вкладених в економіку області, становив 74,7 млн.дол.
Інвестиції надійшли з 31 країни світу, з них 14 – країни Європейського Союзу. До п’ятірки основних країн-інвесторів входять: Велика Британія, Кіпр, Сейшельські Острови, Російська Федерація та Нідерланди.
За видами економічної діяльності найбільші обсяги інвестицій зосереджені на підприємствах промисловості, будівництва, оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, сільського, лісового та рибного господарства, в організаціях, що здійснюють діяльність у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.
Обсяг прямих інвестицій у розрахунку на одну особу населення по області склав 80 доларів.

Заступник начальника Олена НЕСТЕРЕНКО