ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ ТА ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ !!!

На виконання розпорядження ГУ ДПС у Кіровоградській області № 384-р від 25.03.2020 року на період запровадження режиму надзвичайної ситуації робота центрів обслуговування платників з 26.03.2020 року призупиняється .
Прийом платників в ЦОП буде здійснюватися за попереднім записом виключно для надання невідкладних послуг у разі гострої необхідності за телефоном (052 52) 2-24-06,зокрема:
- видачі картки платника податків,внесення до паспорта громадянина України ( у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків;
- внесення до паспорта громадянина України ( у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.
Дякуємо за розуміння!

Голованівське управління ГУ ДПС у Кіровоградській області