Роздрібна торгівля підприємств Кіровоградської області у 2019 році

У 2019 році підприємствами роздрібної торгівлі Кіровоградської області реалізовано споживчих товарів на суму 13879,2 млн.грн, що в порівнянних цінах на 14,1% більше, ніж у 2018р.
Продаж продовольчих товарів у загальному обсязі роздрібного товарообороту займав 49,2%, непродовольчих – 50,8%.
Найбільшу частку серед продажу продовольчих товарів у торговій мережі займали алкогольні напої, молочні продукти, тютюнові вироби (включаючи супутні товари), цукрові кондитерські вироби, хлібобулочні та борошняні кондитерські вироби, фрукти та овочі, свіжі, м'ясні продукти,
інші напої (безалкогольні); непродовольчих – фармацевтичні товари, бензин моторний, пропан, бутан та метан для автомобілів, газойлі (паливо
дизельне), автомобілі, деталі та приладдя для них, косметичні товари й вироби для туалетних кімнат, побутові електротовари, медичні та ортопедичні товари.
Частка продажу товарів, що вироблені на території України, становила 65,8% усіх реалізованих товарів у торговій мережі підприємств області.

Заступник начальника Олена НЕСТЕРЕНКО