Засідання Громадської ради відбудеться 15 травня 2020 року

15 травня 2020 року о 10.00 у приміщенні районної ради відбудеться засідання Громадської ради при районній державній адміністрації.

Питання для розгляду:
1. Про подолання безробіття. Втілення в життя Державних програм. Відкриття підприємницької діяльності.
2. Про санітарний стан населених пунктів району
3. Про підвіз учнів до опорних шкіл району
4. Щодо внесення кандидатур до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Голованівська центральна лікарня» Голованівської районної ради

Відповідальна за проведення: Копієвська Л.М. - головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, організаційної, інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату районної державної адміністрації, секретар Громадської ради при райдержадміністрації.