Роботодавцям Кіровоградщини пропонують позмагатися за звання найкращого

04/06/2020

З метою заохочення роботодавцiв до збереження дiючих та створення нових робочих мiсць, пiдвищення ефективностi використання робочої сили та виробництва у цiлому, виробництва конкурентоспроможної продукцiї, робiт (послуг) у нинішньому роцi проводять конкурс на звання «Кращий роботодавець року».
Активним учасником проведення конкурсу є Кiровоградський обласний центр зайнятостi: представник служби зайнятості Кіровоградщини є членом міського організаційного комітету з проведення конкурсу на звання «Кращий роботодавець року».
         Участь у конкурсi можуть узяти великi, середнi та малi пiдприємства, установи, органiзацiї усiх форм власностi.
Переможцiв конкурсу визначать за номiнацiями серед суб'єктiв господарювання з середньооблiковою чисельнiстю працiвникiв:
• до 20 осiб;
• вiд 21 до 100 осiб;
• вiд 101 до 500 осiб;
• вiд 501 до 1000 осiб.
        Останнім терміном прийому матеріалів на участь у конкурсі є 01 серпня 2020 року. Матеріали, подані пізніше цієї дати, не приймаються.
     Суб’єкти господарювання-претенденти, які погодились з умовами конкурсу, подають до оргкомітету заявку на участь в паперовому вигляді за підсумками діяльності у попередньому році,.
     Претендент надає до оргкомітету всю необхідну інформацію, яка носить відкритий характер і не містить комерційної таємниці та несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.
Переможці будуть оголошені до 01 вересня 2020 року.

Довідково: детальнiше з основними критерiями визначення переможцiв конкурсу можна ознайомитися у Положеннi про порядок проведення в областi у 2020 роцi конкурсу на звання «Кращий роботодавець року».

Кіровоградський обласний центр зайнятості