Фотоконкурс «Вікі любить Землю» запрошує до участі

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.
        Конкурс «Вікі любить Землю» (Wiki loves Earth) має на меті створення бази фото об’єктів природно-заповідного фонду на території України під вільною ліцензією для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів, а також привернення уваги до стану навколишнього середовища. Цього року конкурс проходить у 32 країнах.
        В Україні фото змагання відбудеться вже восьмий рік поспіль. За попередні роки учасники подали на конкурс світлини понад чотирьох тисяч об’єктів природно-заповідного фонду України. Конкурсанти завантажили понад 80 тисяч вільних зображень, зроблених у національних природних парках, заповідних урочищах, заказниках, біосферних, природних заповідниках, на території пам’яток природи, ботанічних садів, дендрологічних садів за зоологічних парків.
        Участь у конкурсі можуть брати як професійні фотографи, так і любителі. Протягом липня всі охочі можуть подати світлини природних територій власного авторства, зроблені у будь який період часу.
       Переможцями конкурсу стануть 10 учасників, які наберуть найбільше балів за фотографування пам’яток, що зазначені у конкурсних списках. Також будуть визначені конкурсанти, що сфотографують найбільше пам’яток у кожному з 27 регіонів України;при визначенні переможців у цих номінаціях перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не були сфотографовані в межах конкурсу. Журі також обере найкращі світлини кожного з 27 регіонів України та десять найкращих світлин конкурсу. Переможці за кількісним внеском та автори найкращих світлин будуть відзначені цінними призами. Десять найкращих фото представлять Україну на міжнародному етапі.
Детальніше за усіма умовами та регламентом конкурсу можна ознайомитись за посиланням: http://wle.org.ua/rules/.
Голованівська районна державна адміністрація також запрошує всіх бажаючих прийняти участь в даному конкурсі, адже і в нас є чудові та мальовничі об’єкти природно-заповідного фонду на території району, які також включені в список конкурсних об’єктів. Таким чином хотілось ще раз привернути увагу бережливого ставлення до природи, яка нас оточує.