Понад 54 мільйонів гривень плати за землю перерахували з 0* початку року землекористувачі, які перебувають на обліку в ^ Голованівському управлінні ГУ ДПС у Кіровоградській області

За січень – травень 2020 року землекористувачі, які перебувають на обліку в Голованівському управлінні Головного управління ДПС у Кіровоградській області спрямували до місцевих бюджетів 51,1 млн грн плати за землю.
У травні 2020 року платники податків сплатили до місцевого бюджету 10,8 млн грн плати за землю.
Нагадаємо, що плата за землю - це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата - землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Голованівське управління ГУ ДПС
у Кіровоградській області