На Кіровоградщині потрібні агрономи Аграрні підприємства Кіровоградщини потребують кваліфікованих фахівців Потрібні агрономи: зарплата до 15 тисяч гривень

За інформацією обласного центру зайнятості на Кіровоградщині є вакантними 9 вакансій для агрономів.

Своїм працівникам роботодавці пропонують заробітну плату у розмірі від 5 244 до 15 000 грн, а також повний соціальний пакет.

Різниця в зарплатні пояснюється вимогами до кваліфікаційного рівня та категорії працівника, стажу роботи, досвіду та ін.

До основних посадових обов’язків фахівців належать: керування процесом посіву та збору врожаю, підготовка добрив та боротьба зі шкідниками тощо.

Актуальними є вакансії для агрономів у таких районах Кіровоградської області:

• Світловодський – 4 вакансії;
  • Долинський – 2 вакансії;
  • Кропивницький – 3 вакансії.

Якщо Вас зацікавили вказані вакансії, за більш детальною інформацією звертайтеся до міськрайонних центрів зайнятості, районних та міськрайонних філій Кіровоградського обласного центру зайнятості.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості