Роботодавці Кіровоградщини пропонують понад 50 вакансій з наданням житла

У центрах зайнятості Кіровоградщини зареєстровано 51 вакансію з наданням житла, можливістю проживання в гуртожитку або компенсацією коштів за оплату оренди житла. Більшість призначена для працевлаштування лікарів.

Серед районів Кіровоградщини, у яких зареєстровані такі вакансії Благовіщенський, Голованівський, Добровеличківський, Долинський, Знам'янський, Кропивницький, Маловисківський, Світловодський та Устинівський райони.

Так, на Благовіщенщині (с. Богданове) запрошують на роботу з наданням житла кухаря. Заробітна плата – 4723 грн.

У Голованівську пропонують роботу та житло лікарю-ендокринологу, лікарю-ендоскопісту, лікарю-інфекціоністу, лікарю-кардіологу, лікарю-педіатру та лікарю-фтизіатру. Заробітна плата для медиків – 4723 грн.

На Добровеличківщині (м. Помічна) роботу та житло нададуть лікарю загальної практики-сімейному лікарю та лікарю-педіатру. Заробітна плата: 7 590 та 4800 грн на місяць. У с. Тишківка потрібен обліковець (заробітна плата – 4750 грн).

У Долинській пропонують роботу та житло слюсарю аварійно-відбудовних робіт. Заробітна плата – 6 318,62 грн.

На Знам’янщині (с. Мошорине) лікарю загальної практики-сімейному лікарю, пропонують заробітну плату у розмірі 12 486 грн та житло.

На Кропивниччині відкритою є вакансія лікаря загальної практики-сімейного лікаря з наданням житла у с. Бережинка (заробітна плата – 14 169 грн). Також у Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості зареєстровані 15 вакансій для прохідників одного з підприємств гірничодобувної галузі, що розташоване у м. Кривий Ріг (з можливістю проживання в гуртожитку або компенсацією коштів за оплату оренди житла).

У Малій Висці актуальними є вакансії з наданням житла для 5 лікарів загальної практики-сімейних лікарів, лікаря-акушера-гінеколога, лікаря-анестезіолога, лікаря-ендоскопіста, лікаря-отоларинголога, лікаря-офтальмолога, лікаря-педіатра, лікаря-педіатра-неонатолога, лікаря-терапевта, лікаря-уролога та лікаря-хірурга. Заробітна плата: від 4786 до 9205 грн. У с. Миролюбівка житло та роботу пропонують бухгалтеру (Заробітна плата – 5260 грн), водієві автотранспортних засобів (Заробітна плата – 5045 грн) та двом робітникам з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва (Заробітна плата – 4725 грн).

У Світловодську тимчасову роботу та житло пропонують кухарям, які готуватимуть для гостей пансіонатів м. Залізний Порт та с. Кирилівка. Відкритими є 3 вакансії, заробітна плата за кожною з них – по 12000 грн.

В Устинівці запрошують на роботу та надають житло лікареві-хірургові. Заробітна плата – 4723 грн.

Якщо вас зацікавили представлені вакансії – звертайтеся за більш детальною інформацією до центрів зайнятості Кіровоградщини.

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Збільшити шрифт
A- A A+