Оздоровлення та відпочинок дітей

На сесії районної ради на 2020 рік заплановано кошти на оздоровлення та відпочинок дітей в розмірі 420,0 тис. грн., з них 80,0 тис. грн. відповідно до Районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО, постраждалих учасників Революції Гідності та вшанування пам’яті загиблих на 2018-2020 роки та 340,0 тис. грн. відповідно до районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Голованівського району на 2018-2022 роки.
У зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби та запровадженням карантинних заходів, закупівля путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку шляхом проведення тендеру не здійснювалася.
На території Кіровоградської області для оздоровлення дітей відкрився лише один оздоровчий заклад – ДЗОВ «Бригантина», куди було закуплено 5 путівок за рахунок районного бюджету для оздоровлення пільгових категорій дітей шляхом проведення спрощеної закупівлі.
За рахунок обласного бюджету 9 дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, дітей з інвалідністю направлено на оздоровлення до ДЗОВ «Перлина Чорномор’я» Білгород-Дністровського району Одеської області.