Увага, «гаряча лінія»!

Голованівське управління Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що у серпні 2020 року будуть проведені сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія» з наступної тематики:
- 11 серпня з 10 до 11 години на тему: «Актуальні питання у застосуванні програмного РРО» на запитання громадян відповідатиме старший державний інспектор Новоархангельської ДПІ Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Наталія ГОЛУБ за телефоном (05255) 2-13-59.
- 17 серпня з 11 до 12 години на тему: «Актуальні питання у застосуванні РРО» на запитання громадян відповідатиме головний державний інспектор Вільшанської ДПІ         Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірина НЄДЄЛКОВА за телефоном (05250) 9-73-55.
- 18 серпня з 10 до 11 години на тему: «Про внесення змін до Податкового кодексу України внесених Законом України №466» на запитання громадян відповідатиме начальник Новоархангельської ДПІ Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Ірина КЛИМАНСЬКА за телефоном (05255) 2-13-59.
- 25 серпня з 11 до 12 години на тему: «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» на запитання громадян відповідатиме заступник начальника управління – начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Голованівського управління ГУ ДПС у Кіровоградській області Антоніна КУРКО за телефоном (05252) 2-21-88.

Голованівське управління ГУ ДПС у
       Кіровоградській області