Більше 40 роботодавців Голованівщини отримали позитивне рішення щодо допомоги по частковому безробіттю на період карантину

З метою запобігання звільненню працівників, Голованівською районною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями щодо можливості отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.
Так, відповідно до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабміну від 22 травня 2020 року № 306, станом на 11 серпня 2020 року 4549 роботодавців з числа малого та середнього бізнесу Голованівщини звернулись до районної філії з метою отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.
Наразі прийнято 47 рішень, з них 46 позитивних, 11 застрахованим особам. Серед клієнтів служби зайнятості, які звернулися по допомогу по частковому безробіттю на період карантину, 36 фізичних осіб-підприємців, які не використовують найману працю. Робота в даному напрямку триває.

Завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Голованівської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Світлана Кириченко